Lietuviai Izraelyje


Izraelio Zosė

Mūsų čia daug, nenustebkite! Aš ir pati nustebau, bet kai įvairiuose vietose sutinki lietuviškai kalbančius žmonės nustembi ir suklusti. Taip taip, man tai nuolatos pasitaiko, parduotuvėse, gatvėje, net papludimyje arba viešajame transporte. Visur susitinku lietuvius. Kai kas sako, kad mano tai prakeiksmas, bet as manau jog tai yra nuostabu.

O kokius miestus lietuviai mėgsta? Nesenai buvo atliktos apklausos ir paiaiškėjo, jog vieni iš populiariausių miestų, kuriuos renkasi lietuviai yra Netanya, Tel Aviv, Ness Ziona, Rishon Le Zion. Duomenys ne tokie tikslūs, nes buvo apklausta tik tie žmonės, kurie naudojasi socialiniais tinklais. Bet ką galima pastebėti, kad lietuviai yra vieningi. Niekada nesutikau žmonių, visiškai nesiejamų giminystės ryšiais.Jei atsitiks nelaimė tikrai kas galės tas padės.

Lietuviai Izraelyje kartu žvėjoje, eina į koncertus, stovyklauja. Kai kas vyksta visi žino ir visus stengiasi įtrauksti. Manau nesuklysčiau pavadinus, kaip tikra šeima.

Kas mane džiugina, jog kuriasi lietuviškos bendruomenės, net mokyklėlė lietuviška startavo nesenai. Visus kviečia prisijungti ir savanoriauti…

View original post ещё 85 слов

Об авторе Лев Виленский

Автор повестей и рассказов. Краевед и историк по призванию. С 1990 года живет и работает в Иерусалиме. Книга "Град Божий" вышла в 2010 году в Москве. В 2016 вышли книги "Иерусалим и его обитатели" и "Записи на таблицах". В 2019 году вышли книги "Многие лица одной улицы" и "Книга надписей" (о библейской археологии)
Запись опубликована в рубрике История. Добавьте в закладки постоянную ссылку.

Добавить комментарий

Заполните поля или щелкните по значку, чтобы оставить свой комментарий:

Логотип WordPress.com

Для комментария используется ваша учётная запись WordPress.com. Выход /  Изменить )

Фотография Facebook

Для комментария используется ваша учётная запись Facebook. Выход /  Изменить )

Connecting to %s